Ciąża, to wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców. To czas oczekiwania przepełniony miłością, czułością, ale i tysiącem pytań, wątpliwości, obaw. Te magiczne 9 miesięcy to tak naprawdę dopiero początek, początek wyjątkowej i jedynej takiej przygody, jaką jest rodzicielstwo.

Będąc doświadczonymi już mamami i przebywając między mamami, doskonale wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do tej wyjątkowej roli. Dlatego też specjalnie dla Was, wspólnie z grupą ekspertów z poszczególnych dziedzin, stworzyłyśmy ten wyjątkowy kurs, a właściwie bardziej warsztat, będący odpowiednikiem tradycyjnej „szkoły rodzenia”.

Naszym głównym celem jest nie tylko przekazanie Wam rzetelnej i aktualnej wiedzy związanej z ciążą, porodem, połogiem oraz pojawianiem się na świecie i pielęgnacją małego człowieka, ale również wyposażenie Was w umiejętności praktyczne, danie Wam wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, abyście czuli się zaopiekowani nie tylko podczas naszych spotkań, ale mogli korzystać z naszej pomocy również po przebytym kursie. Chcemy, aby między mamami było dla Was ostoją i miejscem, do którego zawsze chętnie będziecie wracali 😉

Więcej szczegółów wkrótce.

882 678 810
miedzymamami.mokotow@gmail.com
https://www.facebook.com/miedzymamami/

Instagram