Koncert gordonowski dla całych rodzin!

Świąteczny koncert trio Pani Nutka & Przyjaciele w między mamami już w niedzielę 9 grudnia o 11:00 lub o 13:00. Nie zabraknie świątecznych tradycyjnych melodii i kolęd 🙂

Zagrają: Roztańczone Skrzypce Dominiki Oczepy oraz Wirujący Bębenek i Basetla Patrycji Kuczyńskiej, a także hawajskie Ukulele Pani Nutki!

Koncert trwa około 45min.

➡ Zapraszamy dzieci w wieku 0-6 lat, ich rodzeństwo oraz rodziców/dziadków/nianie

➡ Mamy dla Was 2 godziny do wyboru:
11:00-11:45 lub 12:30-13:15

➡ Bilety w cenie:
– 35zł/osoba (niezależnie od wieku) – w listopadzie
– 40zł/osoba (niezależnie od wieku) – w grudniu

➡ Informacje dotyczące płatności podeślemy w wiadomości e-mail po potwierdzeniu rezerwacji.

➡ Zapisy: miedzymamami.mokotow@gmail.com lub 882678810

🎵🎵 Czym jest koncert Gordonowski? 🎵🎵
Koncert prowadzony jest w formie przyjaznej dzieciom zabawy, łączymy ćwiczenia ruchowe, śpiewanki i rytmiczanki. Dzieci poznają instrumenty: skrzypce, basy, ukulele i instrumenty perkusyjne. Jest też miejsce na kreatywność maluchów. Rodziców zachęcamy do czynnego uczestnictwa.
Na koncert zapraszamy dzieci z dorosłym opiekunem. Obowiązują wygodne stroje (większość czasu spędzamy na dywanie) i obuwie na zmianę (można być w skarpetkach lub boso).

Umuzykalnienie dziecka we wczesnym okresie życia wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i rozwija zdolności komunikowania. Wczesne wychowanie muzyczne jest więc kapitałem, który będzie procentował przez całe życie. Kształcenie języka muzycznego ma związek ze środkami komunikowania się – słuchaniem, gestykulowaniem, mową oraz czytaniem i pisaniem.

Prosimy o przyjście kwadrans przed koncertem, żeby dzieci zdążyły zapoznać się z nową przestrzenią.

Zapraszamy!

882 678 810
miedzymamami.mokotow@gmail.com
https://www.facebook.com/miedzymamami/

Instagram