4 nowe sale zabaw (codziennie inna) – już ruszyły!

Zapraszamy Was od poniedziałku do piątku (oprócz czwartków) na kolorową, sensoryczną i swobodną zabawę.

Harmonogram jest stały i wygląda, jak poniżej:

• poniedziałki w godz. 11-18 – magiczna piaskownica (atestowany piasek zwykły lub kolorowy piasek kinetyczny do wyboru, a do tego foremki, łopatki, kubeczki, grabki itp.)

• wtorki 11-18 – wodno-kulkowe szaleństwo (zabawy wodą bezbarwną i kolorową, kulki, deszczownice, młynki i wiele innych)

• środy 12-17 – Sensoplastyka® – sala zabaw (różnorodne makarony, kisiele, warzywa, mąki, kasze, ryż, płatki, chrupki, galaretki itd.)

• piątki 11-18 – kolorowe maziaje (malujemy, smarujemy, odciskamy i zjadamy – czyli zabawa jadalnymi farbami jogurtowymi na dużych płachtach papieru – dla każdego.

Wszystkie zabawy dedykowane są dla najmłodszych, niezależnie od wieku, także zapraszamy już nawet kilkumiesięczne maluchy. Obowiązują zapisy. Czas zabawy zależy od Waszych dzieci!

Jednorazowy koszt wejścia na każdą z sal to 30zł lub w karnecie – 22,5zł (karnet = 6 wejść + 1 gratis od między mamami – koszt karnetu 150zł, do wykorzystania przez 2 miesiące od daty wydania na każdą z sal zabaw).

Aby zapisać się na każde z naszych zajęć, możecie korzystać z rezerwacji online na stronie (zakładka kalendarz), zrobić to mailowo (miedzymamami.mokotow@gmail.com) lub telefonicznie/smsowo (882 678 810).
Przyjmujemy również zgłoszenia za pośrednictwem Facebook’a.

Przy okazji zachęcamy do polubienia naszego funpage’a:
https://www.facebook.com/miedzymamami/

882 678 810
miedzymamami.mokotow@gmail.com
https://www.facebook.com/miedzymamami/

Instagram